Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na zakup wózka inwalidzkiego dla Ewelinki
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 04-03-2013 14:13

 Rodzina Ewelinki, zbiera na wózek... Koszt nowego wózka to kwota 3.000 dolarów lub 2.500 euro. Niestety nie udało się zebrać na używany, który do końca marca kosztował 1.200 euro. Bardzo proszę ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe dla Ewelinki


Rozszerzona zawartość newsa

W imieniu Ewelinki  zwracam się z ogromna prośbą
o wsparcie finansowe na zakup wózka inwalidzkiego.

Ewelinka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową - choroba ta uszkodziła całkowicie Jej kręgosłup, z wodogłowiem i zespołem Arnolda-Chiari - powodującym zmiany w mózgu, pęcherzem neurogennym który powoduje częste zakażenia układu moczowego, dysplazją biodra oraz skoliozą kręgosłupa.

Ewelina cierpi na padaczkę, która powoduje opóźnienia umysłowe. Nie siedzi samodzielnie, nie rusza nogami, a lewa ręka wymaga ciągłych ćwiczeń.

Rodzina zbiera dla Eweliny na wózek, którym można spokojnie spędzać aktywnie czas - pochodzić po plaży, po lesie i górach, wejść do wody... Zwykłe wózki aktywne nie nadają się do tego. A Ewelina lubi spędzać czas poza domem. Niestety nie jest na tyle samodzielna i robi się coraz cięższa. Koszt nowego wózka to kwota 3.000 dolarów lub 2.500 euro. Niestety nie udało się zebrać na używany, który do końca marca kosztował 1.200 euro.

Bardzo proszę ludzi dobrego serca
o wsparcie finansowe dla Ewelinki

Numer konta na który możesz kierować pomoc
oraz więcej informacji o Ewelinie znajdziesz
pod tym linkiem

Prosimy podaj ten apel dalej