Ruszamy z Akcją recyklingu - zbierania plastikowych nakrętek po napojach PET
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 17-10-2010 08:10

Zbierając plastikowe nakrętki (PET), chronisz środowisko a przy tym pomagasz potrzebującym. Dzięki plastikowym nakrętkom, dziecko... dla którego jest zbiórka, będzie mogło pojechać na turnusy rehabilitacyjne...! Za każdy zebrany kilogram tych nakrętek, Firma recyklingowa, zapłaci 1 zł. na subkonto. W ten prosty sposób Ty pomagasz w leczeniu...!


Rozszerzona zawartość newsa

 

Zbierając plastikowe nakrętki (PET),
chronisz środowisko
a przy tym pomagasz potrzebującym


Zbieramy plastikowe nakrętki, kapsle, korki po wodzie mineralnej, napojach, sokach, itd. dzięki którym dziecko.. będzie mogło pojechać na turnusy rehabilitacyjne...!

Za każdy zebrany kilogram tych nakrętek, Firma recyklingowa, zapłaci 1 zł. na subkonto wybranej przez Was osoby. W ten prosty sposób Ty pomagasz w leczeniu...!


Kochani znów liczymy na WAS!
Wiem że i tym razem nie zawiedziecie. Prosimy zmobilizuj do tej inicjatywy, samego siebie oraz bliższe i dalsze otoczenie!


Wszystkim, którzy dołączają się do akcji nakrętka dla naszych choruszków, chcemy już teraz z całego serca podziękować! Dzięki WAM spełni się dla nie jednego rodzica marzenie o systematycznej rehabilitacji.


Wybór "choruszka" na którym chcecie skupić swoją uwagę, do Was kochani należy. Sprawdźcie też czy w Waszym mieście jest już organizowana taka akcja i dołącz do innych mieszkańców.

Akcja nie ma ograniczonego terminu, będziemy zbierać nakrętki tak długo, jak długo WY będziecie nas wspierać! Prosimy podaj ten APEL dalej

zakretki.info - Największa ogólnopolska akcja charytatywno-ekologiczna Zakretki - Pomagamy nie tylko przyrodzie... Dowiedz się tutaj, jak zbierając zakrętki od butelek możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

 


 

Zajrzyj też tutaj:
Akcja Znaczek i Koperta
Akcja zbierania plastikowych nakrętek po napojach
Podziel się szpikiem
Wysyłając SMS - Pomagasz
Za sponsoruj Kamizelkę oscylacyjną The Vest®
Za sponsoruj sprzęt ortopedyczny lub do rehabilitacji...
Zróbmy Paczkę dla wybranego dziecka...