Czwartek, Sierpień 05, 2021
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Z przykroscia musze oglosic ze z dniem 16.08.2021 konczymy dzialalnosc po 16 latach, skrypt nie odpowiada juz standardom ani wygladu ani bezpieczenstwa, a jego przepisanie bylo by nieadekwatne do wymaganego czasu, jesli maja Panstwo pytania odnosnie migracji, kopii itd prosze o kontakt pomoc@ehmediagroup.net
Metoda NIA wyleczy Raka, Aids, HIV, Zapalenie stawów..

Dr. George Elias Ashkar z pochodzenia Ormianin, proponuje nietypowy sposób na usuwanie chemii z organizmu, do tego prawie bez ponoszenia kosztów. Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dr. Ashkara (NIA - Neutral Infection Absorption) polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu, który przywraca jego naturalną równowagę i uruchamia potężne siły samouzdrowiania. U zdrowych działa silnie profilaktycznie.

Metoda, ta jak twierdzi autor, najskuteczniej radzi sobie z tzw. nieuleczalnymi chorobami, typu rak, AIDS, HIV, reumatoidalne zapalenie stawów, astma, zaburzeniami systemu odpornościowego itp.

Autor twierdzi, ze dzięki tej metodzie wyleczył tysiące ludzi z różnego typu nowotworami, bez żadnych nawrotów czy przerzutów, którym medycyna akademicka zaleciła przygotowanie się na śmierć. Oraz, że sam wyleczył się dzięki niej z nowotworu trzustki. Należy zauważyć, że dr Ashkar uważa, że przyczyną raka jest zwiększona ilość chemicznych substancji kancerogennych w organizmie, nie wiąże natomiast przyczyn raka z czynnikami biologicznymi (wirusy, bakterie, etc.).


Poniżej fragmenty z przetłumaczonego filmu: "Nie umieraj na raka człowieku!"

Metoda "NIA" (Neutral Infection Absorption)
"Absorpcji neutralnej infekcji"

Miałem 6 lat, kiedy obiecałem, że znajdę lek na raka. W wieku 12 lat znalazłem lek na raka, opracowałem metodę Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA). Nazywam się George Elias Ashkar, jestem fizykiem. Zanim zacząłem badania nad rakiem, potrzebowałem profesjonalnej rady.
Zapytałem się lekarza: Czy wiesz czym jest rak? Odpowiedział - Nie.
Zapytałem - Czy masz lek na raka? Odrzekł - Nie.
Następnie zapytałem - Kim jesteś z zawodu? Jaka jest Twoja specjalizacja? Odpowiedział - Specjalizuję się w onkologii.
Trudno uwierzyć w to, co powiedział. Ktoś kto nie wie, czym jest rak, nie ma na niego leku, a nazywa siebie specjalistą onkologiem.

To, co specjaliści onkolodzy mówią, jest w 100% kłamstwem.
To, co specjaliści onkolodzy robią, jest w 100% złe.
Specjaliści onkolodzy w pełni świadomie wykorzystują radioterapię i chemioterapię w celu zabijania ludzi i zarabiania pieniędzy.

To bardziej przypomina rozbój niż leczenie. Nikt do tej pory nie wiedział, czym jest rak i jak go wyleczyć. Rak nie jest chorobą wirusową ani bakteryjną. Z tego powodu nie jest problemem medycznym. Rak jest spowodowany przez chemikalia, dlatego jest problemem fizycznym. Wytłumaczę Ci dokładnie, czym jest rak i jak go wyleczyć w 100%.

"Normalna" choroba zaczyna się, gdy bakteria lub wirus zaatakują ciało człowieka i zaczynają uszkadzać komórki. Bakterie powodują daną chorobę, zaś uszkodzone komórki powodują pojawienie się symptomów tej choroby. Ponieważ bakterie powodują chorobę, to jeśli zabijemy bakterie, usuniemy przyczynę i choroba zostanie wyleczona. Jeśli zniszczymy uszkodzone komórki, usuniemy tylko symptomy tej choroby. Natomiast sama choroba nie zostanie wyleczona, ponieważ bakterie pozostaną i nadal będą ją powodować. Bakterie używają zniszczonych komórek jako pożywki i rozmnażają się do pewnej krytycznej ilości. Kiedy liczba zniszczonych komórek będzie na tyle duża, aby spowodować objawy choroby, zacznie się ona. Podobnie wirusy wykorzystują wewnętrzne mechanizmy komórki do powielania się do ilości wystarczającej do pojawienia się symptomów choroby. Aby wyleczyć chorobę, musimy wyeliminować jej przyczynę. W tym przypadku to bakterie i wirusy są przyczyną choroby. Tak więc jeśli wyeliminujemy bakterie i wirusy wyeliminujemy chorobę. Jeśli wyeliminujemy tylko zniszczone komórki to usuniemy jedynie symptomy, a nie samą chorobę.

Rak jest inny. To nie jest choroba wirusowa ani bakteryjna. Z tego powodu nie jest to problem medyczny. Jest to problem fizyczny. To choroba związana z zatruciem chemicznym spowodowana karcynogenami (karcynogen - substancja rakotwórcza, czynnik rakotwórczy, pojęcie używane przez lekarzy).

Największy okrąg to komórka ciała. Mniejszy okrąg to propagator. Kiedy połączą się ze sobą chemicznie, komórka przekształca się w komórkę rakową. Ale to połączenie nie może nastąpić samoistnie. Musi pojawić się karcynogen, aby zainicjować reakcję chemiczną i połączyć je chemicznie. Ze względu na ich rolę, tj. inicjowanie reakcji chemicznej, nazwałem karcynogeny inicjatorami. To jest jedyny możliwy model choroby nowotworowej. Nie ma innych modeli, które uwzględniałyby wszystkie aspekty komórek rakowych. Tak jak w przypadku chorób wirusowo-bakteryjnych musimy wyeliminować przyczynę choroby, aby ją wyleczyć. W przypadku raka przyczyną choroby są karcynogeny. Tak więc musimy je wyeliminować, aby wyleczyć raka.

Niestety, onkolodzy na całym świecie próbują usuwać komórki rakowe, to zaś eliminuje jedynie objawy choroby, co nie jest głównym problemem.

Mechanizm przerzutów nowotworowych.
Komórki rakowe oznaczone ciemniejszym kolorem. Zdrowe komórki rozpoznają je jako obce i odrzucają. Jeśli komórki rakowe wydostaną się, dołączą do krwiobiegu i rozprzestrzenią po całym ciele. Mogą utworzyć „worek” jak ryby w sieci, który będzie rosnąć i przekształci się w guz. Karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, które można zabić, dlatego nie możemy używać leków. Jedyną metodą wyleczenia raka jest fizyczne usunięcie karcynogenów z ciała za pomocą metody Wchłaniania Neutralnej Infekcji NIA, która zostanie opisana dalej. Nie ma alternatywy, nie będzie innej metody leczenia raka. To jest najdoskonalsza i jedyna metoda. Ponieważ nie używam w niej żadnych leków, nie ma efektów ubocznych ani nawrotów, które występują przy radioterapii i chemioterapii.

Aby rozpocząć leczenie, musisz przygotować ranę. Do tego będziesz jednorazowo potrzebował:

Maszynkę do golenia zarostu
Aby rozpocząć leczenie metodą NIA, trzeba zrobić sztuczną ranę. Na początku musimy wybrać miejsce. Miejsce powinno znajdować się na miękkim mięśniu z dala od kości. Łydki są najbardziej praktycznym miejscem na ciele do zrobienia rany. Pielęgnacja rany w tym miejscu jest prostsza i nie wymaga pomocy.


Aby było łatwiej, jeśli jesteś leworęczny, wybierz prawą łydkę. Jeśli jesteś praworęczny, wybierz lewą. Ogól powierzchnię o średnicy 6-8 cm tak, aby wybrane miejsce znajdowało się w środku. Dwa kawałki taśmy klejącej, mocują tulejkę na środku ogolonej powierzchni skóry. Wypełnij pierścień po brzegi świeżo wyciśniętym czosnkiem i przykryj go twardą plastikową folią. Dzięki temu sok z czosnku zostanie wewnątrz pierścienia i oddziaływając na skórę, utworzy pęcherz. Po pewnym czasie pęcherz będzie gotowy. Aby nie dopuścić do infekcji, oczyść skórę wokół pęcherza za pomocą alkoholu. Następnie usuń skórę z pęcherza.


Na początku zrób małe nacięcie nożyczkami a następnie usuń skórę. Umieść ziarno ciecierzycy w ranie i przykryj je "kanapką" z chusteczki i liścia kapusty. Wewnętrzna strona liścia przykrywa ranę. Owiń całość bandażem elastycznym wystarczająco ciasno, aby opatrunek nie zsunął się podczas chodzenia. Następnego dnia po 24 godzinach odsłoń ranę, wyciągnij nasiąknięte ziarno ciecierzycy, oczyść skórę wokół rany za pomocą alkoholu, włóż nowe suche ziarno do rany. Przykryj je świeżą "kanapką" z kapusty i chusteczki, a następnie owiń bandażem wokół. Powtarzaj tę procedurę co 24 godziny przez 3 dni.
Czwartego dnia i dalej powtarzaj procedurę co 12 godzin przynajmniej przez 6 miesięcy lub dłużej, jeśli potrzeba – dopóki choroba nie zostanie kompletnie wyleczona. Czasami całkowite wyleczenie trwa 12–18 miesięcy.


Pamiętaj!
Nigdy nie dotykaj wnętrza rany. Nie stosuj także wody utlenionej. Zawsze myj ręce przed wymianą ziarna ciecierzycy. Nie musisz myć ziaren ciecierzycy ani kapusty.


Podczas trwania leczenia musisz zaakceptować następujące rzeczy:

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa i zainfekowana krew. To wszystko jest wewnętrzną infekcją wydostającą się z ciała. Nie myl jej z zewnętrzną infekcją, która nigdy nie nastąpi, dopóki ziarno ciecierzycy jest wewnątrz rany.


Zmiana koloru i opuchlizna wokół rany, silny ból oraz nieprzyjemny zapach – to wszystko jest normalne. Nie panikuj. To przejdzie w miarę posuwania się reperkusji. To zajmie trochę czasu. Bądź cierpliwy.


Jeśli ziarno ciecierzycy nie nasiąknie, trudno je będzie wyciągnąć. W tym przypadku jeśli ziarno utknie w ranie, nigdy nie próbuj go wyciągać na siłę. Zostaw ziarno jeszcze na 1 dzień, aby nasiąkło. Wtedy wyskoczy samo, jeśli naciśniesz palcami na skórę wokół rany. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic. Kontynuuj leczenie aż do wyleczenia. Ostatnie ziarno ciecierzycy powinno zostać wyjęte, zaś rana powinna pozostać pusta przez wiele dni, aż się zagoi.


Jeśli infekcja wokół rany jest za duża, leczenie rany zajmie nieco dłużej czasu, aż cała infekcja wyjdzie na zewnątrz. Ewentualnie możesz leczyć ranę w sposób typowy za pomocą środków przeciwbakteryjnych.
Pierścień (tulejka) który ograniczy wielkość rany o średnicy 2,5 cm
Taśma klejąca
Świeży i soczysty czosnek, który wytworzy pęcherz na skórze
Użyjesz wyciskacza, aby wycisnąć czosnek i napełnić tulejkę.
Kawałek twardej plastikowej folii do przykrycia czosnku
Ręcznik papierowy na wierzch
Bandaż do owinięcia
Pęseta
Po upływie 6-8 godzin pojawi się pęcherz. Gdy pęcherz będzie gotowy, będziesz potrzebował:

nożyczek do paznokci do przecięcia pęcherza i usunięcia skóry (skalpel?)
Jest to bardzo proste i bezbolesne, ponieważ skóra na pęcherzu jest martwa. Rana jest gotowa.
Do codziennego użytku będziesz potrzebował:

Alkohol do czyszczenia skóry wokół rany
Waciki, które nasączysz alkoholem
Ciecierzycy (zwyczajnej z supermarketu) do umieszczenia w ranie.
Kapustę, aby utrzymywać ranę wilgotną i zapobiegać jej wysychaniu.
W przeciwnym przypadku wymienianie ziaren ciecierzycy byłoby bardzo bolesne. Dzięki kapuście wymiana ziarna jest bardzo prosta. Po czym znowu przykrywasz kapustą, aby utrzymać wilgoć wewnątrz.
Ręcznik papierowy,
taśma klejąca,
bandaż elastyczny
Pierwszy krokiem jest przygotowanie tulejki. Przyklej do niej taśmę klejącą. Dzięki temu tulejka będzie dobrze przylegała do łydki. Następnie wypełnij tulejkę świeżo wyciśniętym czosnkiem.
Do codziennego użytku będziesz potrzebował:

Zwyczajnej chusteczki. Składasz ją na pół, następnie przytrzymujesz ją w połowie i zaginasz tę stronę ponownie na pół. Po czym odcinasz róg. Uzyskasz taki kształt. Złóż ją ponownie w ten sposób. Weź kawałek liścia kapusty i zakryj go chusteczką. Przez ten otwór można zobaczyć kapustę. Kapusta musi przykrywać ranę z ziarnem ciecierzycy. Następnie owiń wszystko elastycznym bandażem. Aby metoda działała lepiej, opatrunek powinien być bardzo ciasny. To wszystko na początek. Kontynuuj leczenie.


INICJATOR
Mechanizm powstawania raka jest bardzo jasny, precyzyjny i wyjątkowo interesujący. Aby w ludzkim ciele powstał rak, potrzebny jest karcynogen, czyli substancja chemiczna powodująca raka. Karcynogenem może być dowolna substancja chemiczna występująca w żywności, jak chemikalia używane podczas przetwarzania żywności, konserwanty, nawozy itp. Różne chemikalia powodują nie-wirusowe i niebakteryjne choroby, jak rak, białaczka, zapalenie stawów, astma, toczeń rumieniowaty, rozedma płuc itd.

Aby nastąpił rozwój choroby, muszą wystąpić ściśle określone warunki – odpowiednia, krytyczna ilość inicjatorów w organizmie. Jeśli ilość inicjatorów będzie niższa, to inicjacja nie nastąpi. Aby komórka i propagator mogły się połączyć, karcynogen musi utworzyć aktywne centrum na powierzchni komórki, wyciągając 1 elektron. Kiedy inicjator atakuje komórkę i przenosi 1 elektron z jego orbity na wyższą, potrzebny jest jeszcze 1 atak, aby wybić elektron poza atom i utworzyć aktywne centrum. Odpowiednia wysoka koncentracja karcynogenów gwarantuje że drugi atak nastąpi, zanim elektron wróci na oryginalną orbitę. Jeśli koncentracja kancerogenów jest mniejsza niż wartość progowa, elektron powróci na swoją oryginalną orbitę, zanim nastąpi 2. atak. Aktywne centrum nie zostanie utworzone, zaś reakcja chemiczna pomiędzy komórką i propagatorem nie nastąpi. Jeśli elektron jest poza atomem, reakcja chemiczna rozpocznie się, powodując, że komórka i propagator połączą się, tworząc komórkę rakową.
Karcynogeny, odkładane głównie w limfie, gromadzą się przez lata, aż osiągną pewną krytyczną wartość/koncentrację. Proces akumulacji może trwać latami - od zera aż do koncentracji krytycznej. Zobacz, jak stopnie akumulacji zmieniały się przez ostatnie pół wieku.

Liczba lat potrzebna do osiągnięcia koncentracji krytycznej:

  • W latach 50 – pomiędzy 40–50 lat
  • W latach 60 – pomiędzy 30–40 lat
  • W latach 70 – pomiędzy 20–30 lat
  • W latach 80 – pomiędzy 15–20 lat
  • W latach 90 – pomiędzy 10–15 lat i nadal się zmniejsza.

Te typy chorób, które wynikają z nagromadzenia karcynogenów w plaźmie, wg. lekarzy mogą przenosić się z rodziców na dzieci jako choroba genetyczna. W mojej opinii, najczęściej: choroba przenosi się z matki na dziecko przez łożysko podczas ciąży.

Genetyka nie ma nic do rzeczy z żadną chorobą z wyjątkiem fizycznej struktury ludzkiego ciała. Przejście części inicjatorów z matki na dziecko redukuje koncentrację poniżej wartości krytycznej. Matka zyska, ponieważ rozwój jej choroby odsunie się w czasie. Jednak rozpocznie się na nowo, kiedy usunięte inicjatory zgromadzą się ponownie, co może zająć całe lata, zależnie od ilości przekazanej płodowi. Choroba rozwinie się dopiero, gdy koncentracja inicjatorów osiągnie wartość krytyczną. Jeśli matka zdecyduje się na wiele dzieci i za każdym razem będzie przekazywać im inicjatory, może nigdy nie osiągnąć krytycznej koncentracji inicjatorów i nie dopuścić do rozwoju choroby. Niestety, dziecko tej matki zachoruje wcześniej niż gdyby miało to nastąpić przy normalnym tempie gromadzenia się inicjatorów i osiągania ilości krytycznej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ dziecko posiada już pewną ilość inicjatorów w momencie porodu. I z tego powodu dziecko potrzebuje mniej czasu na osiągnięcie ilości krytycznej i rozwinięcie się choroby.

To jest główna przyczyna występowania raka u dzieci i młodzieży. Jest wiele przypadków, które zdają się to potwierdzać, kiedy matka, a nie ojciec, miała raka, toczeń rumieniowaty lub zapalenie stawów. Dziecko takiej matki będzie miało duże szanse na zapadnięcie na te choroby, które będą najpierw obecne w ukrytej formie, a następnie ujawnią się, kiedy krytyczna koncentracja zostanie osiągnięta.

Same inicjatory nie mogą spowodować choroby. One jedynie mogą przygotować ciało do stanu gotowości na drugi czynnik, którym jest propagator, który rozpocznie rozwój choroby. W przeciwnym wypadku inicjatory pozostałyby w stanie uśpionym na zawsze. Każdy rodzaj inicjatora odpowiada za rozwój jednego typu choroby, jak rak, toczeń rumieniowaty, zapalenie stawów, astma itd. Natomiast propagator w każdej chorobie pozostaje taki sam, bez względu na na typ inicjatora.
Fragmenty zniszczonych komórek, wolne rodniki to propagatory chorób komórek ciała. Propagatory, fragmenty zniszczonych komórek są produkowane w organizmie w naturalny sposób podczas sytuacji emocjonalnych, jak stres, strach, poczucie beznadziei, zamartwianie się itd.

Kolejną sztuczną przyczyną wytwarzania propagatorów może być niszczenie komórek ciała przez promienie rentgenowskie, substancje radioaktywne lub chemikalia, jak np. używane te w chemioterapii do niszczenia komórek rakowych, co może zniszczyć także zdrowe komórki. Innymi słowy, każda sytuacja lub rzecz, włączając w to mikroorganizmy i wirusy, zdolna rozbijać komórki ciała na fragmenty, może być zaklasyfikowana jako producent propagatorów choroby, które mogą pobudzić inicjatory do rozpoczęcia rozwoju choroby. Na początku inicjatory znajdują się w krwiobiegu i krążą po całym ciele. Nowotwór powstanie w miejscu, w którym produkowane są propagatory. Papierosy nie mogą powodować raka. One mogą jedynie spowodować produkcję propagatorów w płucach, czego następstwem będzie powstanie raka w tym miejscu. Jeśli propagatory będą produkowane w okolicy nerek, to tam powstanie nowotwór. Każda próba wyhodowania raka w ciele człowieka lub zwierzęcia jest skazana na porażkę, ponieważ nikt nie jest w stanie odtworzyć takich samych warunków, w jakich rak się wytwarza.

Hodowanie raka na zwierzęciu i leczenie go jest oszustwem, ponieważ nikt nie był w stanie wyhodować raka na zwierzętach, a wyniki leczenia zastosować do wyleczenia raka u człowieka.

Musimy wyeliminować przyczynę. Rak jest powodowany przez karcynogeny, które zgromadziły się w ciele przez lata i pochodzą z żywności, którą jemy. Ponieważ karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, nie możemy ich usunąć, zabijając je za pomocą leków. Zatem aby wyeliminować przyczynę choroby, musimy fizycznie usunąć je z ciała. Jedyna metoda leczenia, która może usunąć karcynogeny z ciała, to metoda Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA). W tej metodzie musimy utworzyć ranę, aby uzyskać dostęp do wnętrza ciała, używamy ziaren ciecierzycy w celu wywołania wypływu płynu z rany na zewnątrz i przykrywamy całość liściem kapusty, aby utrzymać wilgoć wokół rany, co zapewni, że wymiana nasączonego ziarna ciecierzycy na suche będzie prosta i bezbolesna. Obecność w ranie ziarna ciecierzycy powoduje, iż system odpornościowy zaczyna działać, wypychając wszystkie karcynogeny i inne cząstki, włącznie z komórkami rakowymi, które nie przynależą do ciała lub nawet szkodzą w kierunku rany i na zewnątrz ciała. W ciągu 2 miesięcy krew oczyszcza się z karcynogenów oraz komórek rakowych, ale aby oczyścić całe ciało potrzebne jest przynajmniej 6 miesięcy - choroba zostanie wyleczona w 100%. W niektórych przypadkach to może zająć trochę dłużej, jeśli choroba trwa od wielu lat, ale definitywnie zostanie wyleczona.

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa, zainfekowana krew, a także nieprzyjemny zapach. Jeśli infekcja wokół rany zbytnio się powiększy, skóra może zmienić kolor i pojawi się opuchlizna, ale to przejdzie, gdy tylko infekcja wyjdzie na zewnątrz. To następuje, ponieważ infekcja wokół rany jest zbyt duża i jest wydalana przez ranę zbyt powoli. Wcześniej czy później infekcja zostanie wydalona i opuchlizna przejdzie. Sama rana nie zostanie zainfekowana, ponieważ płyn wypływa z niej na zewnątrz. Kiedy w trakcie leczenia ropa lub zainfekowana krew wydobywa się z rany, może pojawić się silny ból, który można uśmierzyć środkami przeciwbólowymi, ale nie używaj leków na raka, ponieważ chemio- i radioterapia mogą jedynie powodować raka lub przyśpieszać postęp istniejącego nowotworu, natomiast w żadnym wypadku go nie leczą.

Inicjator pomaga w chemicznym połączeniu propagatora ze zdrową komórką, przekształcając ją w komórkę rakową, która sama staje się inicjatorem, tym samym zwiększając ich liczbę i powodując, że reakcja chemiczna napędza się sama. To właśnie autokataliza jest przyczyną szybkiego gromadzenia się komórek rakowych w organizmie, a nie ich niekontrolowany podział. Podział komórek rakowych jest niemożliwy, ponieważ to nie są normalne komórki. Natomiast w wyniku autokatalizy duże ilości zdrowych komórek przekształcają się w komórki nowotworowe, co upośledza funkcję ważnych i niezbędnych do życia organów i w konsekwencji prowadzi do śmierci.

Rezonans magnetyczny:
Komórki rakowe nie są zbilansowane ani spolaryzowane.

Moje własne doświadczenie z rakiem trzustki
Leczyłem wiele chorób, zaczynając od reumatoidalnego zapalenia stawów przez reumatyzm, raka piersi itd. Sam jednak nigdy nie doświadczyłem nieuleczalnej choroby. Marzyłem o tym, ponieważ chciałem mieć doświadczenie z pierwszej ręki. Wcześniejsze doświadczenia pochodziły od innych ludzi, którzy mówili mi, że lekarz powiedział iż: Ona ma raka piersi, który rozprzestrzenił się na całe ciało. Po leczeniu metodą NIA lekarz mówi: W jej organizmie nie ma raka.

Za każdym razem na początku lekarz mówił: "masz" a następnie mówił "nie masz". Nie mogłem udowodnić tego sam. W końcu września 2003 roku poczułem ból w brzuchu. Następnego dnia zacząłem wymiotować. Pojawiła się biegunka, zrobiłem się żółty, a moja uryna była czarna jak kawa. Mój lekarz skierował mnie do szpitala. Żadne środki na zatrzymanie wymiotów i biegunki nie pomogły. Nie mogłem nic jeść i biegałem do toalety 6-7 razy dziennie. Straciłem na wadze 53 funty w ciągu 7 dni (ze 195 do 142 funtów). Nikt nie mógł znaleźć przyczyny problemów. Wreszcie 29 września 2003 zdecydowano się wykonać zabieg chirurgiczny, aby rozwiązać problem. Podczas operacji lekarze zauważyli, iż mam raka trzustki. Po 5 i pół godzinnej operacji wycięto mi 2 fragmenty trzustki, usunęli guz blokujący kanał pomiędzy trzustką i żołądkiem. Wycięli zmienioną nowotworowo trzecią część żołądka i usunęli pęcherzyk żółciowy wraz z kamieniami. Na koniec 5 uczestniczących w operacji lekarzy poradziło mojej żonie, aby na wszelki wypadek przygotowała pogrzeb. Żona powiedziała mi, że nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy w banku na pogrzeb. Powiedziałem: To bardzo proste. Nie mamy pieniędzy na pogrzeb, więc nie umrę, żeby nie było trzeba go wyprawiać. Lekarz - specjalista w chirurgii trzustki powiedział mi, iż mam raka trzustki Byłem szczęśliwy. Powiedziałem mu: Świetnie. On odpowiedział mi bardzo poważnie: Chemioterapia jest jedynym sposobem na ocalenie Twojego życia. Natychmiast odmówiłem i poprosiłem, aby wypisał mnie ze szpitala, bym mógł wrócić do domu. Bez zwłoki rozpocząłem leczenie moją metodą NIA. Po dwóch miesiącach testy krwi na raka były negatywne i są nadal negatywne. Mój przypadek raka przeżywa tylko 4% chorych w USA oraz 5% w Wielkiej Brytanii.

Mechanizm reumatoidalnego zapalenia stawów jest podobny do mechanizmu raka. Jedyną różnicą jest inicjator. W tym przypadku inicjator atakuje chrząstkę stawach, przekształcając komórki chrząstki w komórki złośliwe, które uwalniają się i rozsiewają po całym ciele, zaś chrząstka staje się cienka lub zanika całkowicie. Jeśli zdrowa komórka chrząstki przekształci się w komórkę złośliwą, ale nie może się uwolnić lub uwalnia się, ale nie może dołączyć do krwiobiegu, to takie komórki utworzą złośliwy guz wokół stawów, zaś białe krwinki będą go atakować, powodując opuchliznę i zaczerwienienie okolic stawów, co jest częstym objawem w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Zmienione komórki chrząstki nie dławią narządów i nie powodują śmierci, ponieważ prawdopodobnie są zbyt małe, aby zdusić organy i spowodować, że przestaną pełnić funkcje podtrzymujące życie lub też atakują chrząstkę, która nie pełni funkcji podtrzymujących życie. 100% wyleczenia jest dostępne, jeśli użyjesz metody NIA.

Prosiłem o wyjaśnienie, czym jest rak i jak go leczyć w prawie wszystkich wiodących centrach badawczych na świecie. Nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie - od Narodowego Instytutu Raka, przez klinikę Johna Hopkinsa - Niemiecki Ośrodek Raka, Ośrodek Raka w Tokio, Instytut Pasteura, Szwedzki Instytut Karolinska do Królewskiego Instytutu Badań nad Rakiem w Wielkiej Brytanii

Wszyscy przez ostatnie pół wieku koncentrowali się na eliminacji komórek rakowych, które nie są przyczyną. Natomiast nikt nie zajmował się usuwaniem prawdziwej przyczyny, czyli karcynogenów . Doszedłem do wniosku, że w badania nad rakiem zaangażowano najbardziej ciemnych i niedouczonych ludzi, i to jest powód że nie ma na niego leku.

Na koniec powiem Ci to:
Praktyka medyczna stała się biznesem. Radio- i chemioterapia mogą jedynie powodować i przyśpieszać już istniejącego raka. Nie mogą go wyleczyć. Moją metodą możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj raka. Możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj choroby stawów, wliczając w to reumatoidalne zapalenie stawów, możesz prawie w 100% wyleczyć również zakażenie wirusem HIV (AIDS), jeśli będziesz jej używał.


Czy może słyszeli Państwo już o tej metodzie? Nie?
Przecież w czasach, gdy każdego dnia umiera na raka tysiące ludzi, powinni o tym pisać na pierwszych stronach gazet i głosić we wszystkich czołówkach telewizyjnych wiadomości. Dlaczego tak nie jest? Być może z tego samego powodu ówcześni zabronili drukowania dzieł Kopernika: żeby zachować status quo, żeby rządzący systemem nie stracili zaszczytnych tytułów, dobrze płatnych posad, uznania, władzy i wpływu na ludzi. W metodzie dr. Ashkara nie znajdziemy uczonych wywodów, skomplikowanych teorii, lecz porażającą prostotę. W jego przypadku też pojawili się zdenerwowani "kapłani", którzy aresztowali odkrywcę i zawlekli przed amerykański sąd w roku 1985, oskarżając o nielegalne leczenie ludzi, bo George Ashkar jest doktorem fizyki, a nie medycyny. Jak sam twierdzi, rak jest problemem fizycznym, a nie medycznym. Dziwne, że skuteczne uzdrowienie chorych nie miało znaczenia dla sądu, gdyż dr. Ashkar został skazany. Paradoksalnie jednak amerykański sąd przyczynił się do rozpropagowania metody NIA, gdyż właśnie tam świadkowie zeznawali publicznie i pod przysięgą, że zostali uzdrowieni tym sposobem. Przypomnijmy, że dr Ashkar nie jest jedynym, który wywołał gniew "kapłanów" i "uczonych". Podobnie prześladowano i drwiono z wielu współczesnych mających osiągnięcia w leczeniu raka, m.in.: dr. Hamera (badania nad stresem), dr Budwig (olej lniany), dr. Krebsa (witamina B17), prof. Pantelliniego (uzupełniał niedobór potasu), a w Polsce - dr. Podbielskiego (mikroelementy) i dr. Rybczyńskiego (krzem). Wszyscy ci lekarze mieli jedną wspólną cechę drażniącą system - proponowali metody omijające interesy koncernów farmaceutycznych.

 


 Książka: Pokonać raka raz na zawsze! - dr George Ashkar

(Książka ta może być wkrótce zabroniona, gdyż zachodni system medyczny nastawiony jest na to by wlewać w człowieka chemię i na tym zarabiać, a dr. George Ashkar proponuje chemię z organizmu usuwać i do tego prawie bez kosztów.)

Do posłuchania także dostępny filmik (po polsku) z udziałem Dr. Ashkara

Lekarstwo na raka "Metoda NIA" - Fizyka Dr. Georga Ashkara

ZE STRON:

 

Zajrzyj też tutaj:
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

7190964 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl