Czwartek, Sierpień 05, 2021
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Z przykroscia musze oglosic ze z dniem 16.08.2021 konczymy dzialalnosc po 16 latach, skrypt nie odpowiada juz standardom ani wygladu ani bezpieczenstwa, a jego przepisanie bylo by nieadekwatne do wymaganego czasu, jesli maja Panstwo pytania odnosnie migracji, kopii itd prosze o kontakt pomoc@ehmediagroup.net
Ciekawe Strony: Organizacje (OP/OPP)
• dzieciom.pl - Jak założyć SUBKONTO dla chorego dziecka?!

 Znajdziesz odpowiedzi, na te pytania!
W jaki sposób można założyć subkonto dla chorego lub niepełnosprawnego dziecka? Komu możemy pomóc? Dlaczego wysyłanie apeli jest takie ważne? Ile, gdzie i za co wysyłać apele? Jak przebiega refundacja leczenia dziecka, zakupu lekarstw i innych środków? Co powinno znaleźć się w apelu? Czy mogę zamieścić apel w gazecie? Czy mogę wysyłać prośby o wpłaty/apele poprzez e-mail?

Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1753
• eGospodarka.pl - Znajdź Organizację Pożytku Publicznego (OPP)

 Aby znaleźć interesującą Cię Organizację Pożytku Publicznego przejdź na stronę.

Baza nie zawiera informacji o wszystkich Organizacjach Pożytku Publicznego, a jedynie o tych, na rzecz których podatnicy mogą przekazać 1 proc. swojego podatku w rozliczeniach

Dodano dnia: 19.12.11 Odwiedzin: 1829
• KRS - Wyszukiwanie Podmiotu
Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło na swojej stronie nową wyszukiwarkę podmiotów w KRS. Zakładka "Wyszukaj Podmiot" umożliwia przeglądanie rejestru stowarzyszeń i innych organizacji społecznych, fundacji...
Dodano dnia: 04.10.13 Odwiedzin: 1087
• NGO.pl - Baza danych Organizacji Pozarządowych i Instytucji
Jest jedynym tak kompleksowym zbiorem danych o organizacjach pozarządowych i instytucjach w kraju.
W bazie znajdują się dane o polskich organizacjach pozarządowych i inicjatywach obywatelskich oraz różnego rodzaju instytucjach szczebla rządowego i samorządowego. Można tu także znaleźć informacje o wybranych organizacjach zagranicznych.

Obecnie w bazie znajdują się informacje na temat 152831 różnych organizacji i instytucji. Oprócz danych adresowych są to informacje opisujące historię, misję, prowadzone działania, strukturę organizacyjną, skład osobowy i wiele innych.

Dodano dnia: 04.09.10 Odwiedzin: 1266
• NGO.pl - Jak założyć fundację – krok po kroku

Pod tym linkiem znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Jakie warunki trzeba spełnić, żeby założyć i zarejestrować fundację? Jak powstaje fundacja? Kto może utworzyć fundację? Kto może być fundatorem? Co to jest akt fundacyjny? Czy na założenie fundacji są potrzebne jakieś pieniądze? Co to jest fundusz założycielski? Kiedy, na jakim etapie zakładania fundacji, trzeba mieć statut? Przygotowujemy wniosek rejestracyjny, czyli z czego składa się wniosek o rejestrację nowej fundacji w KRS? Ile kosztuje rejestracja nowej fundacji w KRS – za co się płaci? Co musi zrobić fundacja po zarejestrowaniu się w KRS? Jak powołuje się przedstawicielstwo fundacji zagranicznej w Polsce? Ile kosztuje podpisanie aktu założycielskiego (notarialnego)?

Dodano dnia: 03.04.13 Odwiedzin: 1506
AKOGO? Ewy Błaszczyk - Dzieciom po ciężkich urazach mózgu... (KRS: 0000125054)
Organizacja pożytku publicznego uprawniona do otrzymywania 1% podatku Fundacja "Akogo?" została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza (twórcę programu "Ziarno" w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim).

Celem Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu oraz wybudowanie pierwszej w Polsce kliniki-wzorca (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie te najcięższe przypadki trafiają.
Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1372
Chcę Żyć - Na Rzecz Ratowania Zdrowia i Życia (KRS: 0000251632)
Organizacja pożytku publicznego uprawniona do otrzymywania 1% podatku Fundacja została powołana 14 grudnia 2005 roku.
Ośmioosobowa grupa, która działa w nowo założonej Fundacji "Chce Żyć" z siedzibą w Zielonki, ul. Piaskowa 6, 05-082 Stare Babice.

Wszyscy pracują społecznie. Gromadzą środki, które przeznaczają na ratowanie chorych dzieci, szczególnie na choroby nowotworowe. Pomagają w pierwszej kolejności dzieciom z ubogich rodzin, których nie stać na kosztowne leczenie, a brak na ten cel środków z budżetu.
Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1370
Cor Infantis - Na Rzecz Dzieci z Wadami Serca (KRS: 0000290273)
Organizacja pożytku publicznego uprawniona do otrzymywania 1% podatku Fundacja Cor Infantis jest organizacją pozarządową zajmującą się szeroko rozumianą pomocą dzieciom z wrodzonymi wadami serca oraz ich rodzinom, posiadającą status organizacji pożytku publicznego.

Powstała dzięki zaangażowaniu wielu osób – rodziców dzieci będących w trakcie wieloetapowego leczenia kardiochirurgicznego i tych, które planowe leczenie mają już zakończone, ich przyjaciół oraz lekarzy.
Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1347
DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska (KRS: 0000318602)
Fundacja DKMS Polska zarejestrowana została 28 listopada 2008 roku, jako niezależna organizacja typu non-profit. Oficjalne rozpoczęcie działalności datujemy na 25 lutego 2009 roku.

DKMS Polska otrzymuje wsparcie oraz bazuje na doświadczeniu DKMS Niemcy. W ciągu 2 lat DKMS Polska stała się w największą w Polsce bazę dawców komórek macierzystych

Dodano dnia: 25.03.11 Odwiedzin: 1331
Dorośli Dzieciom - dla potrzeb pomocy dzieciom (KRS: 0000243743)
Jej działanie jest wszechstronne. Obejmuje przede wszystkim niesienie pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym, których ze względów finansowych nie stać na leczenie i kompleksową rehabilitacje bez, której powrót do zdrowia i utrzymanie sprawności jest niemożliwe.

Zajmują się także ofiarami patologii społecznej i dziećmi, których rodzina nie jest w stanie zapewnić godnego i szczęśliwego dzieciństwa. Fundacja przekazuje środki na szerzenie kultury fizycznej, oraz organizowanie wycieczek sportowych i krajoznawczych. Pomocą obejmuje także instytucje oświatowe, poprzez kształcenie i przekazywanie środków dla potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży..

Celem fundacji "Dorośli Dzieciom" jest również wspieranie finansowe placówek wychowawczo – opiekuńczych i zapewnienie dzieciom tam przebywającym odpowiednich warunków do życia i prawidłowego rozwoju.. Pomocą zostaną objęte ofiary katastrof, klęsk żywiołowych oraz konfliktów zbrojnych.
Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1413
Frogos - Na Rzecz osobom jąkającym się... (KRS: 0000205861)

Misją fundacji "Frogos" jest przede wszystkim wspieranie rozwoju gospodarczego, społecznego oraz kulturowego polskiego społeczeństwa.

Jednym ze szczególnych celów jej działalności jest wspieranie osób niepełnosprawnych oraz ich integracja ze społeczeństwem. W przypadku osób jąkających się, Frogos realizuje swoją misję organizując, wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Osób Jąkających się "OSTOJA", coroczne Turnusy Rehabilitacyjne dla osób jąkających się, jak również uczestniczy w innych imprezach o tematyce jąkania, mających upowszechnić społeczną wiedzę na temat tego problemu.

W Fundacji Rozwoju Gospodarczo-Społecznego "FROGOS" pomoc i wsparcie; mogą znaleźć osoby jąkające się z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Do klubu mogą zgłaszać się nie tylko dorośli i młodzież z niepłynnością mowy, ale także nauczyciele i rodzice zainteresowani problematyką jąkania.

Zajrzyj też tutaj:
Warszawski Klub Jąkających się - Interesujące linki
Poradnik Logopedyczny - Metody i Programy
Zrzeszenie ludzi jąkających się
Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1229
FSR - Splotu Ramiennego (KRS: 0000142952)

Fundacja Splotu Ramiennego jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją, która pomaga dzieciom z okołoporodowym uszkodzeniem splotu ramiennego.

Strona opisuje uszkodzenie splotu ramiennego oraz podaje inne informacje, które pozwolą lepiej poznać problem tego uszkodzenia.

Obecnie pomagają rodzinom, zbierającym środki finansowe na leczenie operacyjne dzieci poza granicami kraju. Nie wszystkie typy operacji są wykonane w Polsce i dlatego rodzice podejmują starania o leczenie swoich dzieci w najbardziej doświadczonych Ośrodkach na świecie - we Francji lub w Stanach Zjednoczonych..

Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1345
Inicjatyw Społecznych "Potrafisz" (KRS: 0000474368)

  Fundacja Inicjatyw Społecznych "Potrafisz" na wszelkie możliwe sposoby podjęła się pomagania polskim sierotom. Podstawowym celem (bo w zadaniach fundacji są też działania pomocowe nastawione w ogóle na dzieci) jest tworzenie ośrodków dających mieszkanie (hostel, mieszkania adaptacyjne) oraz miejsca pracy byłym wychowankom domów dziecka i innych placówek opieki zastępczej.
Naszym marzeniem jest budowa tzw. Dobrego Miasta, w którym obok hostelu dla byłych wych. DDz znajdą się warsztaty (spółdzielnia socjalna), centrum edukacji, centrum integracji społecznej, świetlica środowiskowa itp. W maksymalnie sprzyjających okolicznościach chcemy prowadzić hotel i... dom seniora! Wszystkie te inicjatywy obok pomagania dadzą PRACĘ NASZYM PODOPIECZNYM

Dodano dnia: 24.09.13 Odwiedzin: 1069
Kawałek Nieba Pomoc Dzieciom i Osobom Chorym (KRS: 0000382243)

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z siedzibą w Rumi, niesie pomoc i działa w strefie charytatywnej, społecznej, edukacyjno-oświatowej, przeciwdziała wykluczeniu.
Fundacja działa na wolontariacie, prowadzona przez osoby niepełnosprawne i opiekunów podopiecznych. Ratują życie, wspierają dzieci i dorosłych w chorobie, tworzą subkonta. Uczą wyrównywać i dawać szanse osobom chorym i niepełnosprawnym pochodzących nie jednokrotnie z małych miejscowości żyjących w ubóstwie lub na pograniczu ubóstwa.

Wspierają dożywianie w szkołach i domach dziecka, uczą ekologi a zarazem pomocy w szkołach przez zbiórki surowców wtórnych.
Fundacja powstała z potrzeby serca, jest maleńka ale serca pracowników wolontariuszy są otwarte i wielkie na potrzeby innych

Dodano dnia: 21.08.10 Odwiedzin: 1854
Krwinka - dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi (KRS: 0000165702)
Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" jest Organizacją Pożytku Publicznego. Oprócz pomocy dzieciom cierpiącym na nowotwory i klinikom w których są leczone, prowadza ogólnopolski Program "Dawca Szpiku" oraz szczepią gimnazjalistki przeciwko wirusowi HPV.

Celem działalności fundacji jest wszechstronna pomoc dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi i wspieranie ich rodzin, m.in. poprzez indywidualną pomoc dzieciom, w tym: zaspokajanie pilnych potrzeb związanych z chorobą, dofinansowanie leczenia i rehabilitacji, dofinansowanie pobytu w szpitalu rodziców opiekujących się dziećmi hospitalizowanymi (noclegi)-w przypadkach uzasadnionych, wypełnienie dzieciom hospitalizowanym czasu wolnego od zabiegów terapii nowotworowej, integracja dzieci chorych ze zdrowymi, poprawa warunków hospitalizacji, leczenia i rehabilitacji dzieci z chorobami nowotworowymi: finansowanie lub dofinansowanie zakupu urządzeń medycznych do diagnozowania, leczenia i rehabilitacji, modernizacja oddziałów onkologii dziecięcej, działalność propagatorska i informacyjna w zakresie chorób nowotworowych, przeszczepów i dawstwa szpiku, powiększanie zasobów osobowych Rejestru Dawców Szpiku i finansowanie badań antygenów zgodności tkankowej HLA potencjalnych dawców szpiku, działalność charytatywna: aukcje, koncerty, akcje m.in. o charakterze sportowym i rekreacyjnym.
Dodano dnia: 16.09.11 Odwiedzin: 1230
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

7190969 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl